find us on facebook 6

Profesines svajones įgyvendiname nemokamai

Profesinis mokymas Lietuvoje yra nemokamas! Mokytis priimami baigę 10 ir 12 klasių bei norintys įgyti naują kvalifikaciją.

Profesines svajones įgyvendiname nemokamai

Ruošiame sėkmingus specialistus

Absolventų įsidarbinamumas siekia net iki 100 procentų, o profesionalų sėkmės istorijos įkvepia.

Ruošiame sėkmingus specialistus

Vykdome išskirtines, analogų Lietuvoje neturinčias mokymo programas

Esame lyderiai Vilniaus regione, galintys pasiūlyti plačiausią IT, inžinerijos ir vizualinių menų mokymo programų spektrą.

Vykdome išskirtines, analogų Lietuvoje neturinčias mokymo programas

Kuriame modernią ir jaukią mokymo aplinką

Investicijos į modernias praktinio mokymo bazes siekia net 6 milijonus eurų.

Kuriame modernią ir jaukią mokymo aplinką

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Praktinis mokymas sudaro net iki 80 procentų viso mokymosi laikotarpio.

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Naujienos

Mokymo centro mokinė – profesionaliausia socialinio slaugytojo specialybės atstovė Lietuvoje

Slaugytoju konkursas 2Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro socialinio slaugytojo specialybės mokinės Gabrielė Kulešovaitė ir Erika Putanaitė dalyvavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Alytaus profesinio rengimo centro socialinio slaugytojo specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkurse. Mokymo centrą atstovavusios G. Kulešovaitės rezultatas pagirtinas – konkurse užimta pirmoji vieta.

Skaityti daugiau...

Tapk savo profesijos ambasadoriumi!

Projektas veidaiVilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Plėtros skyrius ir Energetikos ir mechatronikos skyriaus profesijos mokytoja Justina Balsė inicijuoja projektą „Patrauklaus profesinio mokymo įvaizdžio kūrimas“, o 2017 metų šio projekto veiklos kryptis – socialinė komunikacijos plėtra naudojant vizualinius sprendimus (daugiau apie projektą - čia). Projekto metu kviečiame mokymo centro profesijos mokytojus ir mokinius prisidėti prie mokymo centre vykdomų mokymo programų populiarinimo.

Skaityti daugiau...

Mokymo centro bendruomenė gilino žinias lygių galimybių srityje

Lygios galimybes 1Siekiant įgyvendinti Lietuvos Respublikos lygių galimybių įstatymo nuostatas bei moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymo nuostatas, penktadienį (kovo 17 d.) Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro (VTVPMC) darbuotojai gilino žinias lyčių lygybės ir diskriminacijos srityje.

Skaityti daugiau...

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ kviečia išsakyti ir parodyti nepritarimą patyčioms

Be patyciuKovo 20-26 dienomis visoje Lietuvoje jau aštuntą kartą vyks „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kurią organizuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“. Prie šios akcijos kasmet prisideda ir Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras. Daugiau nei tūkstantis Lietuvos ugdymo įstaigų, kelios dešimtys partnerių ir palaikančių organizacijų, pilietiškų žmonių savo veiklomis sutelks visuomenės dėmesį į patyčių problemą, dalinsis efektyviomis patyčių prevencijos patirtimis ir skatins kiekvieną prisidėti, kad mūsų visuomenėje mažėtų patyčių ir dėl jų kenčiančių žmonių.

Skaityti daugiau...

Atvirlaiškių parodoje – mokymo centro mokinio konkursinis darbas

Pasidalink draugysteVilniaus visuomenės sveikatos biuras „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ metu kviečia mokinius dalyvauti interaktyvioje parodoje, kurioje bus eksponuojami keletą metų iš eilės Vilniaus miesto bei rajono mokyklose vykusio konkurso „Labai paprastas konkursas“ dalyvių darbai. Tarp jų – vieno iš konkurso laureato, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Transporto ir verslo skyriaus mokinio Danieliaus Dubrovino kūrinys.

Skaityti daugiau...

IT konkurse mokymo centro atstovai varžėsi su kolegijos studentais

IT konkursasVilniaus Kooperacijos kolegijoje vyko informacinių technologijų konkursas „IT 2017“. Jame dalyvavo ne tik Vilniaus kooperacijos kolegijos pirmo kurso studentai (4 komandos), bet ir mokiniai Vilniaus profesinio mokymo centrų: Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos (2 komandos), Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos (2 komandos) bei Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro (2 komandos).

Skaityti daugiau...

Copyright © 2017 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Biudžetinė įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel./faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.