find us on facebook 6

Profesines svajones įgyvendiname nemokamai

Profesinis mokymas Lietuvoje yra nemokamas! Mokytis priimami baigę 10 ir 12 klasių bei norintys įgyti naują kvalifikaciją.

Profesines svajones įgyvendiname nemokamai

Ruošiame sėkmingus specialistus

Absolventų įsidarbinamumas siekia net iki 100 procentų, o profesionalų sėkmės istorijos įkvepia.

Ruošiame sėkmingus specialistus

Vykdome išskirtines, analogų Lietuvoje neturinčias mokymo programas

Esame lyderiai Vilniaus regione, galintys pasiūlyti plačiausią IT, inžinerijos ir vizualinių menų mokymo programų spektrą.

Vykdome išskirtines, analogų Lietuvoje neturinčias mokymo programas

Kuriame modernią ir jaukią mokymo aplinką

Investicijos į modernias praktinio mokymo bazes siekia net 6 milijonus eurų.

Kuriame modernią ir jaukią mokymo aplinką

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Praktinis mokymas sudaro net iki 80 procentų viso mokymosi laikotarpio.

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Naujienos

Keramikos parodų lankytojai kviečiami kurti alternatyvias eksponatų istorijas

Paroda 7„Senųjų amatų dirbtuvėse“ pristatytos net dvi istorinės keramikos interpretacijų parodos. Parodų organizatoriai lankytojus intriguoja pribloškiančia eksponatų įvairove ne tik laike – nuo neolitinės iki XX amžiaus keramikos,– bet ir geografiškai: dirbiniuose regimi Kinijos, Afrikos, Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos kultūrų ženklai. Parodų autoriai – Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro dailiųjų keramikos dirbinių gamintojo specialybės mokiniai.

Skaityti daugiau...

Nacionaliniame logisto–ekspeditoriaus meistriškumo konkurse - dar vienas profesinis laiptelis

Logisto konkursas 22017 m. vasario 22 dieną Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko Nacionalinis logisto–ekspeditoriaus specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Krauk ir vežk VI“. Konkurse dalyvavo mokiniai, besimokantys logisto–ekspeditoriaus specialybės, iš trylikos profesinio mokymo įstaigų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Elektrėnų, Ukmerges, Šilutės,  Kėdainių ir kt.

Skaityti daugiau...

Skelbiama papildoma atranka į laisvą vietą vizitui Didžiojoje Britanijoje pagal projektą “Pedagogų pasiruošimas socialinės atskirties ir kitų kultūrų asmenų įtraukčiai į Lietuvos profesinį mokymą”

erasmus plus logoKviečiame dalyvauti atrankoje į vizitą, kurio metu bus lankomi Didžiosios Britanijos profesionio mokymo centrai, psichologinės pagalbos tarnybos, dalijamasi profesine patirtimi. Projekto dalyviai – Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro, Kauno taikomosios dailės mokyklos ir Vilniaus miesto psichologinės - pedagoginės tarnybos pedagogai ir psichologai.

 

Skaityti daugiau...

Kviečiame dalyvauti Erasmus+ programos mobilumo projekte „Pramoninių metalinių paviršių dažytojų purškėjų rengimo patirtis ES šalyse“

erasmus plus logoKviečiame Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro mokytojus dalyvauti Erasmus+ programos mobilumo projekte „Pramoninių metalinių paviršių dažytojų purškėjų rengimo patirtis ES šalyse“ NR. 2016-1-LT01-KA102-022923 ir dalyvauti vizite Valencijoje (Ispanija) 2017-04-30 – 2017-05-06 d.

Skaityti daugiau...

Meistrų rankose – istorinės keramikos interpretacijos

Juoda balta raudonaVasario 7 d. 18 val. „Senųjų amatų dirbtuvėse“ (Savičiaus g. 10, Vilnius) lankytojams bus pristatomos net dvi istorinės keramikos interpretacijų parodos. Parodos organizatoriai ketina lankytojus intriguoti pribloškiančia įvairove ne tik laike – nuo neolitinės iki XX amžiaus keramikos -, bet ir geografiškai: eksponuojamuose dirbiniuose regimi Kinijos, Afrikos, Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos kultūrų ženklai.

Skaityti daugiau...

Tarpmokykliniame dailyraščio konkurse – antroji vieta

dailyrastis2Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykloje vyko tarpmokyklinis dailyraščio konkursas, skirtas M. Mažvydo „Katekizmo“ 470 metų jubiliejui paminėti. Konkurse dalyvavo net trys Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro mokiniai: Erika Putanaitė, Gabrielė Kulešovaitė ir Marijanas Nevedomskis.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2017 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Biudžetinė įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel./faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.