find us on facebook 6

Profesines svajones įgyvendiname nemokamai

Profesinis mokymas Lietuvoje yra nemokamas! Mokytis priimami baigę 10 ir 12 klasių bei norintys įgyti naują kvalifikaciją.

Profesines svajones įgyvendiname nemokamai

Ruošiame sėkmingus specialistus

Absolventų įsidarbinamumas siekia net iki 100 procentų, o profesionalų sėkmės istorijos įkvepia.

Ruošiame sėkmingus specialistus

Vykdome išskirtines, analogų Lietuvoje neturinčias mokymo programas

Esame lyderiai Vilniaus regione, galintys pasiūlyti plačiausią IT, inžinerijos ir vizualinių menų mokymo programų spektrą.

Vykdome išskirtines, analogų Lietuvoje neturinčias mokymo programas

Kuriame modernią ir jaukią mokymo aplinką

Investicijos į modernias praktinio mokymo bazes siekia net 6 milijonus eurų.

Kuriame modernią ir jaukią mokymo aplinką

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Praktinis mokymas sudaro net iki 80 procentų viso mokymosi laikotarpio.

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Naujienos

Sveikiname mokslo metų pradžios proga

2016 rugsejo pirmoji

Nemokamas mokslas: laisvų vietų dar yra

Laisvos vietosVilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras iki rugsėjo 9 d. kviečia teikti prašymus mokytis pagal mokymo programas, kurių grupėse dar yra laisvų vietų. Priimami baigę 10 ir 12 klasių bei asmenys, jau turintys profesinį ar aukštąjį išsilavinimą, bet norintys keisti kvalifikaciją. Profesinis mokymas yra nemokamas. 

Skaityti daugiau...

Kviečiame kartu sutikti Rugsėjo pirmąją

Kvietimas rugsejo 1 2016Informuojame, kad pirmo ir vyresnių kurso mokiniai į Rugsėjo pirmosios renginius mokymo centre bei susitikimus su grupių vadovais yra kviečiami 9 val. Energetikos ir mechatronikos skyriuje (Kalvarijų g. 159. Vilnius) ir Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius),10 val. Transporto ir verslo skyriuje (Parko g. 67, Vilnius).

Pameistrystė - galimybė ir jau dirbantiems

Litexpo 2Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras nuo šių mokslo metų pradžios yra pasirengęs vykdyti dar penkias mokymo progamas pagal vis populiarėjančią pameistrystės mokymo formą. Pasirinkę sekretoriaus, spaudos, apskaitos, nekilnojamojo turto ir vizualinės reklamos specialisto kelią teorinius kursus išklausys mokymo centre, o praktinis mokymas ir praktika bus atliekama realioje darbo vietoje. Sudaromos galimybes mokytis ne tik nemokamai, bet ir patogesniu laiku.

Skaityti daugiau...

Inžinerinės specialybės nuošalyje atsidūrė nepelnytai

Jurate grigaityte fotografijos 8Profesinį mokymą Lietuvoje šiais metais pasirinko bemaž tūkstančiu mokinių daugiau nei pernai. Didesnį amatą norinčių įgyti asmenų dėmesį pajuto ir Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras. Labiausia domimasi IT mokymo programomis, kurių įvairovę šis mokymo centras gali pasiūlyti iškirtinai didžiausią iš visų Vilniaus regiono profesinių mokyklų. Tačiau specialistai pastebi, pastaraisiais metais jaunimas nepelnytai nuvertina ne mažiau verslui reikalingas inžinerinės krypties mokymo programas.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2016 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Biudžetinė įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel./faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.