Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Socialiniai partneriai

Axioma 1„Axis Industries“ – didžiausia pramonės ir energetikos projektus kurianti ir įgyvendinanti įmonių grupė Lietuvoje. Grupės įmonės dirba biokuro energetikos, šiluminės technikos, energetikos įrenginių priežiūros ir aptarnavimo bei statybų valdymo srityse. „Axis Industries“ įmones ir jų kuriamus produktus jungia AXIOMA prekės ženklas. Daugiau informacijos internetinėje svetainėje www.axioma.eu.

ArgintaUAB „Arginta Engineering“ veiklos kryptis – nestandartinių įrenginių, detalių ir ruošinių gamyba. Įmonė orientuojasi tik į kokybiškų produktų gamybą ir aukščiausio lygio paslaugų teikimą metalo apdirbimo srityje. 

Skaityti daugiau...

ElektromontuotojasUAB „Elektromontuotojas“ – tai įmonė, vykdanti elektros įrenginių projektavimo, montavimo ir aptarnavimo darbus. Įmonė įkurta 1991 metais ir yra vieną iš sparčiausiai augančių Lietuvos elektros energetikos statybos sektoriaus kompanijų. 

Skaityti daugiau...

UAB PolikopijaUAB „Polikopija“ – įvairių metalų, plastiko, stiklo, akmens ir kitų medžiagų apdirbimo, plastiko formavimo, reklamos, prekybinės ir pardavimo įrangos projektavimo gamintojas ir tiekėjas. Įmonė rinkoje veikia nuo 1998 metų ir skiria ypatingą dėmesį darbo profesionalumui, vadybai bei kliento aptarnavimui.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.