Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Socialinių slaugytojų profesinių kompetencijų plėtra Skandinavijos šalyse (Centro)

Leonardo logo„Socialinių slaugytojų profesinių kompetencijų plėtra Skandinavijos šalyse“ – tai bendras Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, Norvegijos profesinės mokyklos, taip pat Alytaus profesinio rengimo centro, Šilutės statybos, turizmo ir paslaugų mokyklos bei Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos projektas.

 

Projekto dalyvių tikslas – stažuotės metu išbandyti bei praplėsti savo profesines kompetencijas naujoje socialinėje profesinėje ir kultūrinėje aplinkoje. Įtraukę Norvegijos partnerius, turinčius didelį įdirbį socialinių slaugytojų rengimo srityje, suteikėme galimybę socialinio slaugytojo profesijos besimokantiems mokiniams susipažinti su slaugos proceso organizavimo ypatumais šiose šalyse, pasidalinti įgyta profesine patirtimi su mokytojais ir moksleiviais.

 

Projektas „Socialinių slaugytojų profesinių kompetencijų plėtra Skandinavijos šalyse“ buvo vykdomas nuo 2005  m. leipos 1 d. iki 2006 gruodžio 31 d.

 

Projektas siekė tenkinti šiuos dalyvių poreikius:

  - plėsti akiratį;

  - taikyti įgytas teorines žinias praktikoje;

  - susipažinti su naujais slaugos proceso organizavimo aspektais;

  - įgyti naujų praktinių įgūdžių.

 

Mūsų partneriai:

  - ALYTAUS PROFESINIO RENGIMO CENTRAS

  - ŠILUTĖS STATYBOS, TURIZMO IR PASLAUGŲ MOKYKLA

  - KUPIŠKIO TECHNOLOGIJOS IR VERSLO MOKYKLA

  - AARDAL VIDAREGAANDE SKULE (NORVEGIJA)

  - VILNIAUS KOLEGIJOS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS FAKULTETAS

 

Stažuotės dalyviai  savo ataskaitose akcentavo savo suvokimą, kokia reikšmę Europos Sąjungoje turi užsienio kalbos mokėjimas. Stažuotės dalyviai išmoko orientuotis svetimoje aplinkoje, lanksčiai prisitaikyti prie darbe keliamų reikalavimų, įgijo daugiau pasitikėjimo savimi, savo jėgomis, darbo tarptautinėje komandoje įgūdžių, kuriuos taikys savo darbe. Dalyvavę stažuotėje moksleiviai tapo labiau motyvuoti, įgijo daugiau pasitikėjimo savimi ir savo profesinėmis bei žmogiškomis kompetencijomis.

Stažuotės dalyvių įgytą patirtį patvirtino Norvegijos profesinės mokyklos (Aardal Vidaregaende Scoole) įžduoti pažymėjimai patvirtinantys dalyvavimą stažuotėje, taip pat Europass mobilumo pažymėjimas.

 

Projektas įgyvendintas sėkmingai. Stažuotė įvyko. Tikime, kad projekto dalyviams stažuotėje patirti įspūdžiai ir įgyti įgūdžiai suteiks daugiau galimybių savęs realizavimui bei siekiant karjeros profesinėje srityje.

 

 

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.