Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Visuomenės plėtros savipagalbos formos, Nr. LLP-LdV-IVT-2007-LT-0040 (Centro)

MVGPlogotipasProjektas skirtas pirminio profesinio lygmens mokiniams. Projekto dalyviai susipažins su savipagalbos plėtros visuomenėje formomis ir įgis naujų teorinių ir praktinių planavimo, orientuoto į asmenį (person cantering planing, taliau PCP), žinių bei įgūdžių. Stebėdami partnerių praktinę veiklą, dirbdami grupėmis ir formuodami savipagalbos ciklus, tenkins naujų teorinių ir praktinių žinių, įgūdžių ir kvalifikacijos kėlimo, įsitvirtinimo darbo rinkoje, specialybės kalbos tobulinimo bei praktinės veiklos metodų kaitos poreikius.
 
Įvykdžius projektą, dalyviai gebėtų adaptuoti įsisavintas savipagalbos formas mūsų visuomenėje, pagerintų bendradarbiavimo profesinėje srityje kokybę ir padidintų jo mąstą. Projektu siekiama įtraukti dalyvius į mokymosi visą gyvenimą procesą, tobulinant profesines kompetencijas, ir ieškant efektyviausių būdų slaugos proceso organizavime. Mokymai numatomi Suomijos, Estijos bei Dižiosios Britanijos šalyse partnerėse.

 

Daugiašalis projektas apimantis trijų šalių profesinio mokymo patirtį . Projekto šalys dalyvės: Suomija, Estija, Anglija. “Savipagalbos plėtros visuomenėje formos” (“ Forms of selfhelp development in society”) projekto tikslas: stažuočių metu susipažinti su savipagalbos plėtros visuomenėje formomis ir įgyti naujų teorinių ir praktinių planavimo orientuoto į asmenį (Personal centering planing , trumpinys PCP) žinių bei įgūdžių.
 
Planavimo orientuoto į asmenį pradininkai anglai, šis metodas yra taikomas žmonėms su negalia, bet gali būti naudojamas sveikiems žmonės norintiems efektyviai planuoti savo veiklą.
Šis projektas vykdomas nuo 2007 09 01 iki 2009 02 20.


Projektas siekė patenkinti šiuos poreikius:
- išmokti adaptuotis naujoje aplinkoje;
- tobulinti užsienio kalbos įgūdžius;
- tobulinti profesines kompetencijas;
- įgyti žinių apie planavimo orientuoto į asmenį metodo praktinį taikymą;
- išmokti įsitvirtinti konkurencingoje darbo rinkoje.

 

Mūsų partneriai:

Suomijos profesinio mokymo centras Koulutuskeskus Tavastia;
Estijos socialinių paslaugų centras Marjamma Vallavitsus;
Anglijos žmonių su negalia bendrija Surrey and Bordners Partnership NHS Trust.

 

Projekto vadovė  Jurga Burkauskaitė

 

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.