Didžiuojamės įkvepiančiomis absolventų sėkmės istorijomis

type your text for first image here

Didžiuojamės įkvepiančiomis absolventų sėkmės istorijomis

Siekiame lyderystės profesiniame mokyme

type your text for second image here

Siekiame lyderystės profesiniame mokyme

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

type your text for third image here

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Nuolat modernizuojame praktinio mokymo bazes

type your text for 4th image here

Nuolat modernizuojame praktinio mokymo bazes

Vykdome unikalias mokymo programas

type your text for 5th image here

Vykdome unikalias mokymo programas

Bendrabutis: patogu mokytis ir gyventi

Bendrabutis 4Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro bendrabutis yra įsikūręs Naujininkų mikrorajone (Brolių g. 19, Vilnius). Bendrabutyje yra 98 vietos. Pirmumo teisę apsigyventi turi našlaičiai, mokiniai su negalia, jaunimas iš socialiai remtinų šeimų ar asmenys, atvykę iš tolimesnių vietovių. Viename kambaryje gyvena 2-4 tos pačios lyties asmenys.

 

Gyvenimo sąlygos bendrabutyje

 

Mokiniai yra aprūpinami būtiniausiu inventoriumi: lovomis, stalais, kėdėmis, spintelėmis, kai kuriuose kambariuose yra šaldytuvai. Reikalui esant suteikiamas ir patalynės komplektas arba kai kurios jo dalys. Yra internetas, pamokų ruošos kambarys, sporto salė, virtuvė, dušai. Bendrabutyje vyksta stalo teniso turnyrai, įvairūs laisvalaikio ir kiti renginiai. 

 

Vietovėje, kur įsikūręs mokymo centro bendrabutis, sukurta patogi infrastruktūra. Mikrorajone yra išvystytas intensyvus viešojo transporto judėjimas, iš čia bendrabučio gyventojai gali sparčiai pasiekti Vilniaus miesto oro uostą, autobusų ir traukinių stotis, o į miesto centrą galima nuvykti vos per penkias minutes. Netoliese yra prekybos centras, parkas, galima sportuoti šalia esančios mokyklos stadione. Viešąją tvarką vietovėje užtikrina ten pat esančio policijos komisariato pareigūnai.

 

Nors kol kas bendrabučio išorė ir vidus nėra renovuoti, mokyklos pastangomis nuolatos stengiamasi gerinti gyvenamųjų ir bendrų patalpų būklę: patalpos ir jose esanti įranga atnaujinama ir reguliariai prižiūrima, kasmet mokinių vasaros atostogų metu atliekami remonto darbai.

 

Vietos bendrabutyje suteikimas

 

Priimti mokytis mokymo centre mokiniai pageidavimą gauti vietą bendrabutyje turi išreikšti sutarčių pasirašymo metu priėmimo komisijoje dirbančiam darbuotojui. Mokinys privalo užpildyti prašymą.

 

Pirmumo teisę apsigyventi turi našlaičiai, mokiniai su negalia, jaunimas iš socialiai remtinų šeimų ar asmenys, atvykę iš tolimesnių vietovių, bei pirmos profesinės kvalifikacijos siekiantys mokiniai. Jei jau esate mūsų mokinys ir Jums prireikė gyvenamosios vietos bendrabutyje, kreipkitės į skyriaus, kuriame mokotės, socialinį pedagogą.

 

Siekiantis gauti vietą bendrabutyje asmenys iki rugsėjo 1 d. mokymo centro ugdymo skyrių socialiniams pedagogams turi pristatyti šiuos dokumentus:

  • Gyvenamosios vietos deklaraciją (privaloma visiems);
  • Pažymą apie našlaičio statusą ar gyvenimą globos namuose (globotiniams ir globos namų auklėtiniams);
  • Pažymą apie šeimos sudėtį (asmenims iš daugiavaikių šeimų);
  • Pažymą apie pajamas ir socialinį statusą (asmenims iš socialines pašalpas gaunančių šeimų);
  • Kita (pažymos apie kitus socialinius, ekonominius sunkumus).

 

2017–2018 mokslo metais apgyvendinimas bendrabutyje (Brolių g. 19, Vilnius) vyksta rugpjūčio 29, 30 ir 31 dienomis bei rugsėjo 1, 4­–8 dienomis nuo 8.00 val. iki 16.30. Apsigyvendamas mokinys privalo sumokėti išankstinį nuomos mokestį (10,14 eur.).

 

Mokiniai, negalintys nurodytomis dienomis apsigyventi, privalo informuoti bendrabučio administratorę Rasmutę Butkienę (tel. (8 5) 216 6614. Jei tai nebus padaryta, mokinys neteks teisės į bendrabutį ir jo vieta bus atiduota kitam mokiniui.

 

 

Mėnesinis mokestis už bendrabutį

 

Mėnesinis mokestis už gyvenimą bendrabutyje – vos 10,14 eurų! Besimokantys antrą kartą ir dirbantys asmenys už bendrabutį moka 14,48 eurų per mėnesį. Našlaičiai ir mokiniai iš socialiai remtinų šeimų yra visiškai atleidžiami nuo mokesčio už bendrabutį.

 

 

Kontaktai

 

Bendrabučio administratorė Rasmutė Butkienė

(darbo dienomis nuo 8 val. iki 16.30 val.)   

   

Bendrabučio auklėtoja Zita Šlimienė

(darbo dienomis nuo 13.30 iki 22 val.)

 

Bendrabučio telefono numeris

(8 5) 216 6614

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie bendrabučio skyrimo, nuomos mokėjimo, elgesio taisyklių, nuobaudų tvarką bei bendrabučio gyventojų teises ir pareigas skaitykite bendrabučio nuostatuose.

 

Bendrabutis_4.jpgBendrabutis_3.jpgBendrabutis_04.JPGBendrabutis_1.jpgBendrabutis_08.JPGBendrabutis_2.jpgBendrabutis_02.JPGBendrabutis_03.JPGBendrabutis_5.jpgBendrabutis_09.JPG

Copyright © 2018 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Biudžetinė įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.