Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Elektroninių įrenginių surinkėjas ir derintojas (-a)

Elektroniniu irenginiu surinkejas webTeikiant prašymą LAMA BPO sistemoje visose nurodytose mokymo programose galima pretenduoti gauti valstybės finansuojamą vietą. Jei registruojant savo pasirinkimus ties mokymo programa pažymėta (–), vadinasi valstybės finansavimo nėra. Studijų kainą matysite LAMA BPO sistemoje ties konkrečia mokymo programa, o taip pat ją galite apskaičiuoti 1 kredito arba 1 mėnesio kainą padauginus iš viso konkrečiai mokymo programai skirto kreditų ar mėnesių skaičiaus.

 

Likus laisvų vietų organizuojamas papildomas priėmimas. Profesinis mokymas yra nemokamas, siekiantiems įgyti pirmą kvalifikaciją ir jau turintiems kvalifikaciją, įgytą profesinėje arba aukštojoje mokykloje. Priėmimo metu stojantysis gali pateikti iki 3 pageidavimų, išrikiuodamas juos prioriteto tvarka.

 

Informacija stojantiems

Baigusiems 10 klasių

(kartu įgyjamas vidurinis išsilavinimas gimnazijos skyriuje)

Baigusiems 12 klasių

Baigusiems aukštąją ar profesinę mokyklą

(turintiems kvalifikaciją)

Įstojusiems į valstybės nefinansuojamą vietą

1 kredito / 1 mėnesio kaina (Eur)

440071405

1,5 m. (15 mėn.)

108 / mėn.
Mokymo programos aprašas (informacija ruošiama)

 

Ko mokysiuosi?

Būsimieji elektroninių įrenginių surinkėjai ir derintojai teoriniuose užsiėmimuose mokomi elektrotechnikos, elektronikos ir braižybos pagrindų, elektroninės aparatūros surinkimo ir montavimo technologijos, puslaidininkinių prietaisų ir mikrograndynų pagrindų, matavimų, elektronikos medžiagų, patalpų ir automobilių apsaugos įrenginių, spausdinto montavimo ir surinkimo, elektros mechaninių mazgų surinkimo, stiprintuvų, imtuvų, generatorių, impulsinės technikos surinkimo, montavimo ir derinimo, patalpų ir automobilių apsaugos įrenginių montavimo, derinimo ir eksploatavimo darbo rankiniais įrankiais ir automatine įranga, ekonomikos ir verslo pagrindų, saugos darbe ir kt.

 

Kokios karjeros perspektyvos?
Įgiję elektroninių įrenginių surinkėjo ir derintojo kvalifikaciją asmenys gali dirbti elektroninių įrenginių surinkėjais ir derintojais telekomunikacijų bei kitose įmonėse, kurių veikla susijusi su elektroninės aparatūros gamyba, montavimu, surinkimu, eksploatavimu, taip pat automobilių ir patalpų apsaugos sistemų montavimo ir priežiūros firmose, gali steigti savo įmonę, dirbti individualiai ir komandoje arba vadovauti grupės darbui.

 

Mokymo prog apraso reklamjuoste3

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.